Nov 07. 2017Monika Vavříková

Seminářem “itSM Prakticky” zakončuje GuideVision svůj program prezentací pro letošní rok

Za spolupráce s itSM proběhl 2. listopadu 2017 v Praze seminář “itSM Prakticky” na téma „Automatizace business procesů v reálné praxi: analýza přínosů, možných přístupů a míry automatizace v reálném obchodním prostředí“.

Přednášejícím byl Lukáš Varaja, CTO, GuideVision, který v rámci 3 reálných případových studií společně se zúčastněnými členy itSMF rozebíral praktické varianty řešení automatizace business procesů.

itsm prakticky_2

Počátkem roku se (společnost) GuideVision jako platinový partner aktivně podílela na pořádání každoroční konference itSMF, jejíž letošním podtitulem byl „Návrat do budoucnosti“. GuideVision, z pozice hlavního partnera, prokazovala prostřednictvím jednotlivých prezentací tematicky pojatého doprovodného programu konference své kompetence v oblastech IT Service Managementu a platformy ServiceNow.

Seminářem “itSM prakticky” GuideVision zakončila svůj letošní program prezentací a již nyní se připravuje na konferenci itSMF 2018, která proběhne 18.-19.1.2017 na téma „Jak bojovat s temnou stranou IT?“.

itsm prakticky_3

Post a Comment

Your email address will not be published.

  • This field is required
  • This field is required
  • This field is required