Dec 06. 2017Monika Vavříková

Guidíci přednášejí na technických univerzitách

V průběhu letošního podzimu jsme se rozhodli zahájit dlouhodobou spolupráci s předními technickými univerzitami, a to jak v Praze, tak i v dalších českých městech. Aktuálně máme za sebou pět přednášek v rámci čtyř vysokých škol a odezvy studentů jsou velmi pozitivní.

Na mimopražských univerzitách, konkrétně na Univerzitě v Hradci Králové, Fakultě informatiky a managementu, na Univerzitě v Pardubicích, Katedře elektrotechniky a informatiky, a na brněnském VUT, Fakultě informačních technologií, se přednášek zhostila Senior ServiceNow konzultantka Monika Herceková společně s Lukášem Slánským, Team leaderem hradecké pobočky GuideVision. Témata přednášek se týkala agilního vývoje, metodiky ITIL a nástrah, které mohou při její implementaci v praxi nastat.

přednáška itil na vše_2

Zatím největší zájem byl o prezentaci „Pasti a propasti implementace ITIL“, která proběhla v pátek 1.12. 2017 na Fakultě informatiky a statistiky na Vysoké škole ekonomické, kde vystoupil spolumajitel a technický ředitel GuideVision Pavel Müller a Senior ServiceNow konzultant Martin Žák.

Přednáškou na brněnském VUT jsme završili naše aktivity na vysokých školách pro letošní rok. Do budoucna plánujeme v přednáškách i dalších formách spolupráce s vysokými školami pokračovat.

Post a Comment

Your email address will not be published.

  • This field is required
  • This field is required
  • This field is required